Alle prijzen 🎁
Kies een actie en maak gratis kans.
Win een iPhone 16!
€1099Win iPhone 16 ter waarde van €1099. Meedoen is gratis.
Win een Albert Heijn Cadeaukaart!
€250Win Albert Heijn Cadeaukaart ter waarde van €250. Meedoen is gratis.
Win een bol.com Cadeaukaart!
€200bol.com Cadeaukaart winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €200.
Win een elektrische fiets!
€1500elektrische fiets winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €1500.
Win een PlayStation 5!
€549Win PlayStation 5 ter waarde van €549. Meedoen is gratis.
Win een weekendje weg!
€400weekendje weg t.w.v. €400 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Jumbo Cadeaukaart!
€250Win Jumbo Cadeaukaart ter waarde van €250. Meedoen is gratis.
Win een Coolblue Cadeaukaart!
€200Coolblue Cadeaukaart t.w.v. €200 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een MediaMarkt Cadeaukaart!
€250MediaMarkt Cadeaukaart winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €250.
Win een Zalando Cadeaukaart!
€150Maak gratis kans op Zalando Cadeaukaart t.w.v. €150.
Win een IKEA Cadeaukaart!
€200IKEA Cadeaukaart t.w.v. €200 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Samsung Galaxy S24!
€899Maak gratis kans op Samsung Galaxy S24 t.w.v. €899.
Win een Nintendo Switch!
€320Gratis kans op Nintendo Switch (€320) — zo gepiept.
Win een Dyson stofzuiger!
€499Doe mee en maak kans op Dyson stofzuiger t.w.v. €499.
Win een Philips Airfryer!
€150Doe mee en maak kans op Philips Airfryer t.w.v. €150.
Win een Senseo koffiezetapparaat!
€99Senseo koffiezetapparaat winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €99.
Win een HEMA Cadeaukaart!
€100Gratis kans op HEMA Cadeaukaart (€100) — zo gepiept.
Win een Douglas Cadeaukaart!
€100Maak gratis kans op Douglas Cadeaukaart t.w.v. €100.
Win een Decathlon Cadeaukaart!
€150Gratis kans op Decathlon Cadeaukaart (€150) — zo gepiept.
Win een Praxis Cadeaukaart!
€200Win Praxis Cadeaukaart ter waarde van €200. Meedoen is gratis.
Win 2 Efteling tickets!
€90Maak gratis kans op 2 Efteling tickets t.w.v. €90.
Win een Pathé bioscoopbon!
€50Doe mee en maak kans op Pathé bioscoopbon t.w.v. €50.
Win een Diner Cadeau bon!
€100Doe mee en maak kans op Diner Cadeau bon t.w.v. €100.
Win Booking.com tegoed!
€500Maak gratis kans op Booking.com tegoed t.w.v. €500.
Win Apple AirPods Pro!
€279Doe mee en maak kans op Apple AirPods Pro t.w.v. €279.
Win een Nespresso machine!
€199Gratis kans op Nespresso machine (€199) — zo gepiept.
Win een Kruidvat Cadeaukaart!
€50Kruidvat Cadeaukaart t.w.v. €50 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Etos Cadeaukaart!
€50Win Etos Cadeaukaart ter waarde van €50. Meedoen is gratis.
Win een Action Cadeaukaart!
€75Maak gratis kans op Action Cadeaukaart t.w.v. €75.
Win een Blokker Cadeaukaart!
€100Blokker Cadeaukaart winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €100.
Win een Gamma Cadeaukaart!
€150Doe mee en maak kans op Gamma Cadeaukaart t.w.v. €150.
Win een Intratuin Cadeaukaart!
€100Win Intratuin Cadeaukaart ter waarde van €100. Meedoen is gratis.
Win een Wehkamp Cadeaukaart!
€150Wehkamp Cadeaukaart winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €150.
Win een VVV Cadeaukaart!
€100Doe mee en maak kans op VVV Cadeaukaart t.w.v. €100.
Win een Primera Cadeaukaart!
€50Primera Cadeaukaart t.w.v. €50 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Bruna Cadeaukaart!
€50Bruna Cadeaukaart t.w.v. €50 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een de Bijenkorf Cadeaukaart!
€200Doe mee en maak kans op de Bijenkorf Cadeaukaart t.w.v. €200.
Win een Rituals Cadeaukaart!
€75Doe mee en maak kans op Rituals Cadeaukaart t.w.v. €75.
Win een ICI Paris XL Cadeaukaart!
€75Maak gratis kans op ICI Paris XL Cadeaukaart t.w.v. €75.
Win een JD Sports Cadeaukaart!
€100Gratis kans op JD Sports Cadeaukaart (€100) — zo gepiept.
Win een Nike Cadeaukaart!
€150Maak gratis kans op Nike Cadeaukaart t.w.v. €150.
Win een adidas Cadeaukaart!
€150adidas Cadeaukaart t.w.v. €150 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een iPad Air!
€699Doe mee en maak kans op iPad Air t.w.v. €699.
Win een MacBook Air!
€1199Gratis kans op MacBook Air (€1199) — zo gepiept.
Win een Apple Watch!
€429Maak gratis kans op Apple Watch t.w.v. €429.
Win een Samsung Galaxy Tab!
€499Win Samsung Galaxy Tab ter waarde van €499. Meedoen is gratis.
Win een Dell laptop!
€899Dell laptop t.w.v. €899 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Garmin smartwatch!
€299Win Garmin smartwatch ter waarde van €299. Meedoen is gratis.
Win een Sony koptelefoon!
€379Doe mee en maak kans op Sony koptelefoon t.w.v. €379.
Win een Bose koptelefoon!
€349Bose koptelefoon winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €349.
Win een JBL speaker!
€199JBL speaker winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €199.
Win een GoPro!
€429GoPro t.w.v. €429 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een DJI drone!
€499DJI drone t.w.v. €499 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Kindle e-reader!
€120Doe mee en maak kans op Kindle e-reader t.w.v. €120.
Win een Google Pixel 9!
€799Google Pixel 9 winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €799.
Win een OnePlus 12!
€699Gratis kans op OnePlus 12 (€699) — zo gepiept.
Win een Fitbit!
€149Maak gratis kans op Fitbit t.w.v. €149.
Win een Xbox Series X!
€499Xbox Series X t.w.v. €499 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Steam Deck!
€419Gratis kans op Steam Deck (€419) — zo gepiept.
Win een Nintendo Switch OLED!
€349Gratis kans op Nintendo Switch OLED (€349) — zo gepiept.
Win een PlayStation Portal!
€219Win PlayStation Portal ter waarde van €219. Meedoen is gratis.
Win een Gaming PC!
€1200Gaming PC winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €1200.
Win een Meta Quest 3!
€549Doe mee en maak kans op Meta Quest 3 t.w.v. €549.
Win een Logitech gaming muis!
€99Logitech gaming muis winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €99.
Win een Razer toetsenbord!
€149Gratis kans op Razer toetsenbord (€149) — zo gepiept.
Win een KitchenAid mixer!
€599Maak gratis kans op KitchenAid mixer t.w.v. €599.
Win een Philips Hue set!
€150Win Philips Hue set ter waarde van €150. Meedoen is gratis.
Win een Tefal pannenset!
€120Maak gratis kans op Tefal pannenset t.w.v. €120.
Win een Vitamix blender!
€499Vitamix blender t.w.v. €499 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een SodaStream!
€99Win SodaStream ter waarde van €99. Meedoen is gratis.
Win een Roomba robotstofzuiger!
€399Roomba robotstofzuiger winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €399.
Win een Bosch wasmachine!
€599Doe mee en maak kans op Bosch wasmachine t.w.v. €599.
Win een SMEG waterkoker!
€150Maak gratis kans op SMEG waterkoker t.w.v. €150.
Win een Weber BBQ!
€299Weber BBQ winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €299.
Win een Dyson haardroger!
€399Dyson haardroger t.w.v. €399 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Tempur kussen!
€99Tempur kussen winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €99.
Win een De'Longhi koffiemachine!
€399Gratis kans op De'Longhi koffiemachine (€399) — zo gepiept.
Win een Center Parcs weekend!
€500Gratis kans op Center Parcs weekend (€500) — zo gepiept.
Win een Landal weekend!
€450Landal weekend t.w.v. €450 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win vliegticket tegoed!
€300Doe mee en maak kans op vliegticket tegoed t.w.v. €300.
Win NS treinkaarten!
€100Doe mee en maak kans op NS treinkaarten t.w.v. €100.
Win Walibi tickets!
€90Walibi tickets winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €90.
Win Toverland tickets!
€80Doe mee en maak kans op Toverland tickets t.w.v. €80.
Win Dolfinarium tickets!
€80Maak gratis kans op Dolfinarium tickets t.w.v. €80.
Win Burgers' Zoo tickets!
€70Burgers' Zoo tickets t.w.v. €70 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Pathé Unlimited jaarkaart!
€250Gratis kans op Pathé Unlimited jaarkaart (€250) — zo gepiept.
Win een dagje wellness!
€150Maak gratis kans op dagje wellness t.w.v. €150.
Win een hotelovernachting!
€200Doe mee en maak kans op hotelovernachting t.w.v. €200.
Win cruise tegoed!
€600Win cruise tegoed ter waarde van €600. Meedoen is gratis.
Win festival tickets!
€150Doe mee en maak kans op festival tickets t.w.v. €150.
Win een Van der Valk diner!
€150Gratis kans op Van der Valk diner (€150) — zo gepiept.
Win een racefiets!
€1200racefiets winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €1200.
Win een mountainbike!
€900Doe mee en maak kans op mountainbike t.w.v. €900.
Win een kinderfiets!
€300kinderfiets winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €300.
Win een elektrische step!
€400Win elektrische step ter waarde van €400. Meedoen is gratis.
Win een 4-persoons tent!
€250Doe mee en maak kans op 4-persoons tent t.w.v. €250.
Win een tuinset!
€350tuinset t.w.v. €350 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een fietstassen set!
€80Doe mee en maak kans op fietstassen set t.w.v. €80.
Win €500 cash!
€500Win €500 cash ter waarde van €500. Meedoen is gratis.
Win €1.000 cash!
€1.000€1.000 cash t.w.v. €1.000 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win €250 cash!
€250Gratis kans op €250 cash (€250) — zo gepiept.
Win een jaar gratis boodschappen!
€1.200Win jaar gratis boodschappen ter waarde van €1.200. Meedoen is gratis.
Win een Staatslot-pakket!
€150Win Staatslot-pakket ter waarde van €150. Meedoen is gratis.
Win een lotenpakket!
€100lotenpakket winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €100.
Win een jaar meespelen in de loterij!
€300Gratis kans op jaar meespelen in de loterij (€300) — zo gepiept.
Win een Volkswagen Polo!
€22.000Volkswagen Polo winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €22.000.
Win een elektrische scooter!
€2.500Win elektrische scooter ter waarde van €2.500. Meedoen is gratis.
Win €5.000 auto-tegoed!
€5.000Doe mee en maak kans op €5.000 auto-tegoed t.w.v. €5.000.
Win een Lenovo tablet!
€300Maak gratis kans op Lenovo tablet t.w.v. €300.
Win een jaar Netflix!
€120Gratis kans op jaar Netflix (€120) — zo gepiept.
Win een blu-ray filmpakket!
€100Gratis kans op blu-ray filmpakket (€100) — zo gepiept.
Win een jaar Disney+!
€90Maak gratis kans op jaar Disney+ t.w.v. €90.
Win een jaar Spotify Premium!
€120Maak gratis kans op jaar Spotify Premium t.w.v. €120.
Win een platenbon!
€100platenbon t.w.v. €100 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een platenspeler!
€199Win platenspeler ter waarde van €199. Meedoen is gratis.
Win een boekenpakket!
€150boekenpakket winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €150.
Win een Kobo e-reader!
€140Kobo e-reader winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €140.
Win een boekenbon!
€50Win boekenbon ter waarde van €50. Meedoen is gratis.
Win een parfumpakket!
€150Win parfumpakket ter waarde van €150. Meedoen is gratis.
Win een verzorgingspakket!
€100Gratis kans op verzorgingspakket (€100) — zo gepiept.
Win een make-up set!
€120Doe mee en maak kans op make-up set t.w.v. €120.
Win een kledingpakket!
€200Win kledingpakket ter waarde van €200. Meedoen is gratis.
Win een kofferset!
€200kofferset t.w.v. €200 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een reisrugzak!
€120Doe mee en maak kans op reisrugzak t.w.v. €120.
Win een gratis samplebox!
€25gratis samplebox winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €25.
Win een gratis proefpakket!
€30Gratis kans op gratis proefpakket (€30) — zo gepiept.
Win een skivakantie!
€1.500Maak gratis kans op skivakantie t.w.v. €1.500.
Win een ski-pakket!
€600ski-pakket winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €600.
Win een wintersport-weekend!
€900Maak gratis kans op wintersport-weekend t.w.v. €900.
Win een WK voetbal-pakket!
€500WK voetbal-pakket winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €500.
Win voetbaltickets!
€150Gratis kans op voetbaltickets (€150) — zo gepiept.
Win Eredivisie-tickets!
€120Eredivisie-tickets t.w.v. €120 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win Tour de France-tickets!
€200Maak gratis kans op Tour de France-tickets t.w.v. €200.
Win een wielren-pakket!
€250Gratis kans op wielren-pakket (€250) — zo gepiept.
Win Olympische Spelen-tickets!
€400Win Olympische Spelen-tickets ter waarde van €400. Meedoen is gratis.
Win kaarten voor de Vakantiebeurs!
€40Win kaarten voor de Vakantiebeurs ter waarde van €40. Meedoen is gratis.
Win kaarten voor de Huishoudbeurs!
€40kaarten voor de Huishoudbeurs t.w.v. €40 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win kaarten voor de Winterfair!
€40Doe mee en maak kans op kaarten voor de Winterfair t.w.v. €40.
Win concertkaarten!
€150Gratis kans op concertkaarten (€150) — zo gepiept.
Win een Valentijnsdiner!
€150Gratis kans op Valentijnsdiner (€150) — zo gepiept.
Win een Paaspakket!
€75Win Paaspakket ter waarde van €75. Meedoen is gratis.
Win een Paasbrunch voor 4!
€120Maak gratis kans op Paasbrunch voor 4 t.w.v. €120.
Win een Koningsdag-pakket!
€100Win Koningsdag-pakket ter waarde van €100. Meedoen is gratis.
Win een Oranje-pakket!
€75Win Oranje-pakket ter waarde van €75. Meedoen is gratis.
Win een Halloween-pakket!
€75Halloween-pakket t.w.v. €75 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een griezelpakket!
€60Maak gratis kans op griezelpakket t.w.v. €60.
Win een Sinterklaas-pakket!
€150Doe mee en maak kans op Sinterklaas-pakket t.w.v. €150.
Win een pepernoten-pakket!
€40Maak gratis kans op pepernoten-pakket t.w.v. €40.
Win een adventskalender!
€50Win adventskalender ter waarde van €50. Meedoen is gratis.
Win een beauty-adventskalender!
€80Gratis kans op beauty-adventskalender (€80) — zo gepiept.
Win een chocolade-adventskalender!
€30Win chocolade-adventskalender ter waarde van €30. Meedoen is gratis.
Win een luxe kerstpakket!
€200luxe kerstpakket winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €200.
Win een kerstdiner voor 4!
€250Doe mee en maak kans op kerstdiner voor 4 t.w.v. €250.
Win een vuurwerkbon!
€100Gratis kans op vuurwerkbon (€100) — zo gepiept.
Win een oudejaars-pakket!
€90Doe mee en maak kans op oudejaars-pakket t.w.v. €90.
Win een champagnepakket!
€120Doe mee en maak kans op champagnepakket t.w.v. €120.
Win een babypakket!
€150Win babypakket ter waarde van €150. Meedoen is gratis.
Win een speelgoedpakket!
€120Gratis kans op speelgoedpakket (€120) — zo gepiept.
Win een puzzelboek-pakket!
€40Win puzzelboek-pakket ter waarde van €40. Meedoen is gratis.
Win een puzzel-abonnement!
€60Gratis kans op puzzel-abonnement (€60) — zo gepiept.
Win een gezelschapsspel-pakket!
€80Doe mee en maak kans op gezelschapsspel-pakket t.w.v. €80.
Win een quizavond voor je vrienden!
€100Maak gratis kans op quizavond voor je vrienden t.w.v. €100.