📱 Elektronica & Gadgets
Win elektronica en handige gadgets.
Win een Kobo e-reader!
€140Kobo e-reader winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €140.
Win een platenspeler!
€199Win platenspeler ter waarde van €199. Meedoen is gratis.
Win een Lenovo tablet!
€300Maak gratis kans op Lenovo tablet t.w.v. €300.
Win een Philips Hue set!
€150Win Philips Hue set ter waarde van €150. Meedoen is gratis.
Win een Meta Quest 3!
€549Doe mee en maak kans op Meta Quest 3 t.w.v. €549.
Win een Fitbit!
€149Maak gratis kans op Fitbit t.w.v. €149.
Win een OnePlus 12!
€699Gratis kans op OnePlus 12 (€699) — zo gepiept.
Win een Google Pixel 9!
€799Google Pixel 9 winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €799.
Win een Kindle e-reader!
€120Doe mee en maak kans op Kindle e-reader t.w.v. €120.
Win een DJI drone!
€499DJI drone t.w.v. €499 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een GoPro!
€429GoPro t.w.v. €429 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een JBL speaker!
€199JBL speaker winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €199.
Win een Bose koptelefoon!
€349Bose koptelefoon winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €349.
Win een Sony koptelefoon!
€379Doe mee en maak kans op Sony koptelefoon t.w.v. €379.
Win een Garmin smartwatch!
€299Win Garmin smartwatch ter waarde van €299. Meedoen is gratis.
Win een Dell laptop!
€899Dell laptop t.w.v. €899 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een Samsung Galaxy Tab!
€499Win Samsung Galaxy Tab ter waarde van €499. Meedoen is gratis.
Win een Apple Watch!
€429Maak gratis kans op Apple Watch t.w.v. €429.
Win een MacBook Air!
€1199Gratis kans op MacBook Air (€1199) — zo gepiept.
Win een iPad Air!
€699Doe mee en maak kans op iPad Air t.w.v. €699.
Win Apple AirPods Pro!
€279Doe mee en maak kans op Apple AirPods Pro t.w.v. €279.
Win een Samsung Galaxy S24!
€899Maak gratis kans op Samsung Galaxy S24 t.w.v. €899.
Win een MediaMarkt Cadeaukaart!
€250MediaMarkt Cadeaukaart winnen? Doe gratis mee — t.w.v. €250.
Win een Coolblue Cadeaukaart!
€200Coolblue Cadeaukaart t.w.v. €200 — gratis meespelen, vrijblijvend.
Win een iPhone 16!
€1099Win iPhone 16 ter waarde van €1099. Meedoen is gratis.